Головна  →  Новини  →  5 жовтня 2021

КП «Муніципальна охорона» розповіли про добові чергування в період із 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

КП «Муніципальна охорона» розповіли про добові чергування в період із 27 вересня по 3 жовтня 2021 року
У період із 27 вересня по 3 жовтня 2021 року співробітники КП «Муніципальна охорона» щодоби забезпечували послуги охорони об’єктів комунальної та інших форм власності.
На добовому чергуванні у середньому перебувало 92 працівники:
• патрулювання по місту: від 31 до 36 охоронців;
• охорона медичних закладів: від 27 до 31 охоронця;
• зелені зони (парки та сквери) – від 26 до 29 охоронців.
На об’єктах охорони виявлено:
• людей у стані алкогольного сп’яніння – 3 (біля Клінічної лікарні швидкої допомоги; проведено профілактичні бесіди);
• з підозрою на здійснення правопорушення – 9 (біля Київської міської клінічної лікарні №3, у парках «Троєщина» і «Совки»; проведено профілактичні бесіди, повідомлено працівників ГУ Національної поліції в Києві).
Отримано 103 звернення мешканців міста з питань цивільного захисту та надано відповідні консультації в телефонному режимі.
Про деякі події в деталях:
1 жовтня біля станції метро "Печерська" стався напад на інспектора з паркування, йому було завдано тілесних ушкоджень. Як розповідають співробітники «Муніципальної охорони», водії, не згодні зі встановленими правилами паркування, зустрічаються часто, тож у найбільш проблемних локаціях інспекторів супроводжують "муніципали". Однак цього разу інцидент стався в місці, яке досі не вирізнялося подібними конфліктами. Відтепер «Муніципальна охорона» супроводжуватиме й забезпечуватиме безпеку кожного інспектора з паркування у Києві.
Детальніше про цю подію - за посиланням:
Уночі 3 жовтня в парку «Совки» четверо нетверезих молодиків влаштували бійку. Наряд "муніципалів" розборонив їх, постраждалим у сутичці було надано медичну допомогу.
Також триває обов'язкова атестація співробітників "Муніципальної охорони".
Перейти до спискуВерсiя для друку