КМДА Київська міська державна адміністрація


18 жовтня 2021

Кияни та гості столиці відвідали виставку «Долі Героїв», присвячену захисникам і захисницям України

Кияни та гості столиці відвідали виставку «Долі Героїв», присвячену  захисникам і захисницям України
Понад шість десятків киян та гостей столиці відвідали виставку «Долі Героїв», присвячену захисникам і захисницям України, які повернулися з війни і продовжують оберігати спокій киян, зокрема в лавах КП «Муніципальна охорона».
   Як повідомляють у музеї, мета виставки – донести до суспільства, що серед хлопців і дівчат, які підтримують безпеку та порядок, патрулюючи кожного дня вулиці Києва, парки, сквери, забезпечують охорону під час проведення масових заходів, є чимало героїв. Їхні долі, досвід «гарячих днів» на сході України та його переосмислення в мирний час і є предметом виставки.
   Про героїв-захисників України промовляють їх особисті речі, військове спорядження, бойові прапори, малюнки та листівки від дітей, нагороди та нарукавні знаки.
   Партнери та співорганізатори виставки – КП «Муніципальна охорона», ГФ «Муніципальна варта», Профспілка «Муніципальна охорона – об’єднання вартових Києва», Спілка ветеранів війни з Росією, гурт «Вперше Чую».
   Нагадуємо, виставка «Долі Героїв» триватиме до 7 листопада 2021 року, тому охочі ще мають можливість її відвідати.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.