КМДА Київська міська державна адміністрація


25 листопада 2021

Рятувальники КАРС "Київська служба порятунку" виконали аварійно-рятувальні роботи з ліквідації наслідків вибуху в житловому будинку

Рятувальники КАРС "Київська служба порятунку" виконали аварійно-рятувальні роботи з ліквідації наслідків вибуху в житловому будинку
   Рятувальники КАРС "Київська служба порятунку" спільно з ГУ ДСНС в м.Києві ліквідували наслідки вибуху газу в житловому будинку в Шевченківському районі столиці
   Сьогодні, 25 листопада, о 15:47 до оперативного чергового КАРС «Київська служба порятунку» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Максима Берлинського, 31, у Шевченківському районі столиці, в 5-поверховому житловому будинку стався вибух.
   На місце події негайно прибули вогнеборці ГУ ДСНС в м.Києві та рятувальники КАРС “Київська служба порятунку”. Після прибуття було встановлено, що в квартирі на 3-му поверсі сталося коротке замикання з подальшим загорянням холодильника. Внаслідок цього вогонь пошкодив газовий шланг, що призвело до вибуху.
   Під час гасіння пожежі рятувальниками ГУ ДСНС в м.Києві було виведено на безпечну відстань 15 осіб.
   О 15:50 пожежу було ліквідовано.
   За допомогою спеціального обладнання рятувальники "Київської служби порятунку" демонтували балконну секцію, яка несла небезпеку для перехожих.
   Бригада аварійної служби 104 здійснила заглушення стояків газової системи для усунення причин вибуху.
   Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було задіяно 7 чоловік особового складу КАРС «Київська служба порятунку», 15 рятувальників ГУ ДСНС в м.Києві та 3 одиниці техніки.
   На щастя, ніхто не постраждав.
   Обставини виникнення надзвичайної ситуації встановлюватиме слідство.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.