Головна  →  Новини  →  28 листопада 2022

Рятувальники КАРС та працівники «Муніципальної охорони» Києва допомагатимуть мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв

Рятувальники КАРС та працівники «Муніципальної охорони» Києва допомагатимуть мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв
 
   Через аварійні відключення електроенергії рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та працівники комунальної організації «Муніципальна охорона» Києва відсьогодні допомагають мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.
 
   Зокрема, під час відключення електроенергії рятувальники КАРС виїжджають у найближчі від бази райони й організовують міні-пункти підзарядки, де мешканці найближчих будинків можуть підзарядити телефони та скористатися електрочайниками.
 
   Комунальна організація «Муніципальна охорона» в умовах відсутності електропостачання продовжує забезпечувати безпеку міста та комунальних підприємств у повному обсязі. Крім цього, кияни можуть у будь-який час звернутися за допомогою до співробітників КО, що здійснюють охорону громадського порядку на вулицях міста, чиї автомобілі забезпечені засобами зв’язку та павербанками. Одночасно електропристроями можуть скористатися троє-четверо людей.
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку