КМДА Київська міська державна адміністрація


9 березня 2023

Чоловіка, який піддавав насильству дружину та дітей, затримали працівники КО "Муніципальна охорона"

Чоловіка, який піддавав насильству дружину та дітей, затримали працівники КО "Муніципальна охорона"
Цієї складної ночі завдяки небайдужим сусідам у Святошинському районі вдалося врятувати від насильницьких дій жінку та дітей. Чоловіка, який піддавав насильству дружину та дітей, затримали працівники КО "Муніципальна охорона".

Уночі під час патрулювання вулицею Тулузи до охоронників МО звернулася знервована жінка, яка просила про допомогу. Громадянка повідомила, що стала свідком жіночих криків про допомогу та криків дітей, які доносилися з сусідньої квартири, а також про агресивного чоловіка, що вибіг з цієї квартири та напав на сусідів, які зібралися на крик.

Охоронники групи швидкого реагування МО прибули на місце події, зупинили бійку та вгамували кривдника.

Поліція, прибувши на виклик, встановила факт домашнього насильства з використанням фізичної сили стосовно жінки та дітей. Було виявлено, що чоловік систематично вчиняв насильницькі дії до своїх дружини та дітей.

За адресою було викликано підрозділ протидії домашньому насильству, а кривдника доставлено до відділку поліції для складання матеріалів.

Файл документа: 330350499_528893972659403_1538131015575304828_n.jpgПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.