Головна  →  Новини  →  29 січня 2024

Рятувальники КАРС “Київська служба порятунку” деблокували двох жінок у різних районах столиці

Рятувальники КАРС “Київська служба порятунку” деблокували двох жінок у різних районах столиці
Перший виклик надійшов до оперативного чергового КАРС від жительки Голосіївського району. Жінка вийшла на балкон квартири на третьому поверсі дев’ятиповерхового будинку і випадково там замкнулась. Ситуація ускладнювалась тим, що на балконних вікнах були грати, тож врятувати жінку з вулиці виявилося вкрай складно. На допомогу виїхали рятувальники третього аварійно-рятувального взводу (АРВ) “Київської служби порятунку”.
 
У присутності поліцейських за допомогою спецінструменту рятувальники деблокували вхідні двері квартири та відкрили балкон, де жінка встигла змерзнути через прохолоду.
 
Другий виклик до “Київської служби порятунку” надійшов із проханням допомогти в порятунку людини, яка застрягла в ліфті багатоповерхівки на вулиці Борщагівській у Шевченківському районі. Рятувальники КАРС оперативно виїхали на місце події.
 
З’ясувалося, що дівчина підліткового віку застрягла у ліфті між 4 та 5 поверхами дев’ятиповерхового житлового будинку. Рятувальники деблокували двері ліфта й звільнили дівчину.
Перейти до спискуВерсiя для друку