Головна  →  Новини  →  14 січня 2021

Департамент муніципальної безпеки КМДА постійно моніторитиме роботу пунктів обігріву в період похолодання (+фото)

Департамент муніципальної безпеки КМДА постійно моніторитиме роботу пунктів обігріву в період похолодання (+фото)
Відсьогодні у столиці почали функціонувати пункти обігріву. Таке рішення міською владою прийняте у зв’язку з різким зниженням температури повітря, яке очікується вже з завтрашнього дня. Про це під час прес-брифінгу повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА.
 
Сьогодні з 7:00 почали функціонувати 33 пункти обігріву, 10 із яких – у цілодобовому режимі. Усі пункти забезпечені засобами індивідуального захисту, при вході відвідувачі проходять термоскринінг. У всіх пунктах обігріву чергують працівники Муніципальна охорона, які слідкують за порядком.
 
«Департамент муніципальної безпеки буде проводити постійний моніторинг пунктів обігріву і перевіряти їх на якість, дотримання графіку роботи та завантаженість. Якщо до пунктів звертатиметься велика кількість відвідувачів, ми відкриємо додаткові пункти обігріву, аби уникнути великого скупчення людей», – зазначив Роман Ткачук.
До пунктів обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги в морозні дні. Їхні приміщення облаштовано спеціальними місцями для сидіння, де кожен відвідувач може перепочити, випити гарячого чаю і зігрітися. Також у приміщеннях є аптечки. Пункти обігріву відкриваються на період ускладнення погодних умов.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку